Reflexní lymfodrenáž na ploskách nohou

Kvalitní proudění lymfy nám v psychosomatické rovině pomáhá zbavovat se zloby, neodpuštění, bolestí, manipulací, křivd, a naopak zachovává pročištěnou hlavu, radost v životě a lásku k sobě samému i k ostatním.

Jemná technika manuální lymfodrenáže napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém. Jedná se to velmi jemnou nebolestivou techniku. Jedná se o reflexní masáž chodidel a nártu, kde jsou  masírovány veškeré lymfatické uzliny, dráhy a reflexní body vnitřních orgánů, které jsou potřeba při čištění lymfy.

Stimulaci je vhodné opakovat v periodách po třech 3 – 6 – 9krát. V každé této periodě dochází k ukončení určité fáze pročištění těla.

Pokud se rozhodnete pro lymfodrenáž kvůli detoxikaci, je vhodné v tomto období změnit stravovací návyky, přijímat dostatek tekutin (voda, bylinné čaje), ale také zvýšit pohyb a relaxovat. Lymfa nemá svou vlastní pumpu jako má oběhový systém, kde je pohon srdce. O pohon se musíme postarat my a to pravidelným pohybem, správným dýcháním, dostatečným pitným režimem, kvalitní vyváženou stravou, lymfatickou masáží a také relaxací.

Kontraindikace

Lymfatická stimulace není vhodná pro klienty s implantáty, s těžší srdeční vadou, osoby s VTK, křečovými žilami nebo lidé s dialýzou, těhotné a kojící ženy, se špatnou funkcí štítné žlázy, chorobami jater, další kontraindikace zde

Domluvte si schůzku
Ceník

Reflexní lymfodrenáž na ploskách nohou

Procedura a doba trváníCena
Celková doba  60 minut 550,-