Péče o ženu v těhotenství

Jedna z prvních a nejdůležitějších příprav na mateřství je pomoci ženě najít důvěru sama k sobě. Důvěru ke svému tělu, které ví, co chce.

Tradiční společnost po celém světě uznává prospěšné účinky masáže a celostní péči pro těhotnou ženu. Uklidňující masáž propojená s účinky éterických olejů, přináší mamince i doposud nenarozenému miminku relaxaci, odpočinek a úlevu od běžných obtíží, které se mohou během těhotenství objevit, např. bolesti zad, nevolnosti, otoky nohou, častější únava a poruchy spánku.

Pravidelná masáž ulehčuje průběh těhotenství i porodu.

Éterické a rostlinné oleje používané v těhotenství volím na základě aktuální situace a trimestru.  Aromaterapie pomáhá maminku připravit na období těhotenství i k porodu, je účinným pomocníkem při řešení problémů během těhotenství, porodu i období šestinedělí.

Při částečné aromaterapeutické těhotenské masáži se věnuji především masáži zad, dolních a horních končetin.  Masáž končetin přispívá k rychlejšímu toku lymfy a ke zlepšení celkového pocitu ženy.

Při celkové aromaterapeutické těhotenské masáži dochází k hlubší relaxaci, než je tomu u masáže částečné. Celková masáž je zakončena relaxační masáží obličeje a dekoltu.

Kontraindikace:

První trimestr – první 4 měsíce hrozí největší riziko samovolného ukončení těhotenství, horečnaté onemocnění, rýma, virová a bakteriální onemocnění…další kontraindikace zde

Domluvte si schůzku
Ceník

Péče o ženu v těhotenství

Procedura a doba trváníCena
Celková doba 60 minut  700,-
Celková doba 90 minut  1 150,-