Aromaterapeutická holistická masáž

Jedná se o jemnou masáž, která harmonizuje vaši psychiku i tělesné funkce.

Využívá se blahodárných účinků siličnatých rostlin, ze kterých se různými šetrnými metodami získává drahocenný éterický olej. Jak molekuly esenciálních olejů působí na naše tělo, se dočtete zde Léčivé účinky EO

Celistvost holistické aromaterapeutické masáže působí na všech úrovních našeho těla – fyzické, duševní, energetické i éterické.

Než přistoupím k samotné masáži, nejprve si nad šálkem bylinného čaje s klientem povídám. Současné potíže, nálada a současný stav, jsou vodítkem pro vytvoření vonné kompozice. Pomocí diagnostiky  podle tradiční čínské medicíny a působení éterických olejů je kompozice vytvořena přímo pro konkrétního klienta. Sestavená synergie musí být příjemná pro nás oba.

Blahodárné účinky éterických olejů v synergii rostlinných olejů mají prospěšný vliv i v péči o pokožku – podporují regenerační proces pokožky. Zároveň uvolňují svalové partie a tkáně těla. Speciální technika aroma masáže,  podporuje krevní a lymfatický oběh a posiluje nervový systém.

Hlubokou relaxací je spuštěn tzv. samoozdravný proces, který posiluje imunitní systém a harmonizuje fyzické a duševní síly.

Při aromaterapeutické masáži celého těla masíruji záda, zadní a přední partie dolních končetin, horní končetiny, břicho, hrudník a šíje, hlava a obličej. Začíná se relaxační koupelí chodidel v bylinné lázni, která uvolní a připraví na dlouhou relaxaci. Celkový čas je cca 120 minut.

Při ztuhlosti nebo bolesti zad je vhodná masáž zad,  šíje a hlavy. Především masáž hlavy uvolní bolesti, zbaví napětí a předchází bolestem hlavy. Celkový čas cca 60 minut

Nejvíce namáhána jsou záda. Práce u PC, napětí, dlouhé cesty autem, špatné držení těla a stres vedou k bolestem zad, především v bederní a krční partii. Masáž pomocí éterických olejů prokrví bolavou tkáň a uvolní spazmy, dochází k uvolnění napětí a bolesti. Při této masáži jsou uvolňovány ztuhlé zádové svaly a horní končetiny nebo zadní partie dolních končetin. Celkový čas cca 40 minut.

Kontraindikace

Z celkového zdravotního stavu, kvůli chorobě nebo zranění, obecně, více zde

Domluvte si schůzku
Ceník

Aromaterapeutická holistická masáž

Procedura a doba trváníCena
Celotělová holistická aromamasáž   cca 120minut 1 300,-
Částečná holistická aromamasáž      cca 60minut  650,-
Holistická aromamasáž záda             cca 30minut   350,-
K jednotlivým masážím je u nových klientů započítán čas při poradenství a konzultaci.